ROZPOCZĘCIE RUNDY WIOSENNEJ!

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecze naszej drużyny, które odbędą się już w najbliższy weekend.

Najciekawszym spotkaniem zapowiada się mecz Juniorów Młodszych z klubem ŁKS Łukawiec - bezprecedensowym liderem ligi, który zwyciężył wszystkie swoje mecze w rundzie jesiennej. Może nasi zawodnicy przełamią doskonałą passę klubu z Łukawca? Przyjdź i przekonaj się! Na mecz zapraszamy w sobotę na godzinę 13:00.

Nie mniej emocjonującym pojedynkiem będzie spotkanie Trampkarzy Młodszych z klubem z Łańcuta. Obecnie Trampkarze zajmują 2 miejsce z dorobkiem 22 punktów i tracą tylko 3 punkty do fotelu lidera! Trzecią drużyną ligi, z 17 punktami, jest właśnie Stal Łańcut. Na to spotkanie zapraszamy w sobotę na godzinę 1100.

Jeśli chodzi o drużynę Seniorów, to liczymy na łatwą przeprawę, bowiem klub Korniaktowa zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem 2 punktów! Mecz seniorów będziemy mogli obejrzeć w niedzielę o godz. 14:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)