Klubowy sparing!

KLUBOWY SPARING!

Dzisiaj (09.04.2015 r.) o godzinie 18 na stadionie "Dębu" odbył się mecz pomiędzy dwoma drużynami naszego klubu: Seniorami a Juniorami Młodszymi. Było to spotkanie przygotowawcze przed zaczynająca się już w najbliższy weekend rundą wiosenną.
Spotkanie, mimo treningowego klimatu, było bogate w wiele ciekawych zagrań i mnóstwo pięknych bramek.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:3 dla drużyny Seniorów.

Prezes klubu - pan Stanisław Anioł - po dzisiejszym spotkaniu treningowym powiedział:
"W tym meczu nie liczył się wynik, ale sposób gry obu drużyn, który według mnie pozwala optymistycznie patrzeć na zbliżająca się rundę wiosenna. Trenerzy: pan Dariusz Tajchman (Seniorzy) oraz Jakub Kotula (Juniorzy Młodsi) przypatrując się spotkaniu, przekazywali zawodnikom cenne uwagi na temat ich gry. Jednak jak sami przyznali, byli bardzo zadowoleni z gry swoich podopiecznych.
Cieszę się również z frekwencji zawodników, która była niemalże 100 procentowa!
Myślę ze to znakomity sposób na trening dla naszych drużyn. Dla Seniorów to z pewnością ciekawsza niż zwykle forma treningu. Natomiast Juniorzy zdobywają jakże ważne doświadczenie grając ze starszymi zawodnikami. Będziemy starać się, aby raz w tygodniu przeprowadzać tego typu formę treningu. Dziękuje także kibicom, którzy przybyli dzisiaj na stadion obejrzeć starcie naszych drużyn."

Powiązana galeria: