Z Herkulesem na remis!

W dniu 04.04.2015r. (tj. Wielka Sobota) nasza drużyna Seniorów zremisowała 1:1 z klubem Herkules Trzebuska.
Mecz odbył się na naszym stadionie o godzinie 11:00.

Był to pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej po długiej przerwie zimowej. Spotkanie nominalnie miało odbyć się 4 czerwca 2015 r., ale na prośbę prezesa klubu z Trzebuski zdecydowano się na przeniesienie terminu meczu.

Mimo świątecznej atmosfery, spotkanie obfitowało w wiele nerwowych sytuacji i nieprzepisowych zagrań, czego skutkiem było otrzymanie aż 4 żółtych kartek przez naszych zawodników. Strzelcem jedynego gola dla naszej drużyny został Bartosz Łuksik, który w piękny sposób, strzałem w prawe "okno", pokonał bramkarza Herkulesa strzałem z rzutu karnego w 80 minucie. Należy wspomnień, że sam wywalczył "jedynastkę", będąc faulowany przez zawodnika z przeciwnej drużyny.

Po tym spotkaniu z dorobkiem 18 punktów, zajmujemy 8. miejsce w tabeli. Należy jednak wspomnień, że różnice punktowe pomiędzy klubami są bardzo niewielkie (do 2. miejsca tracimy tylko 6 punktów!).

Zapowiada się niesamowicie ciekawa runda wiosenna, w której wszystko może się jeszcze zdarzyć.
Zapraszamy do wspólnego kibicowania naszego zespołu w meczach ligowych!